Karotçu Bursa

beton kesme
beton kesme
Karotçu Bursa ;
As Karot Bursa'da tüm karot işleri, beton kesme, beton delme, filiz ekme alanında hizmet veren bir firmadır. As Karot Bursa'nın karot, beton kesimi, bina/inşaat ihtiyaçlarında 7/24 hizmetindedir.

As Karot firması Bursa'da bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Karot sektöründeki deneyimi ile birçok ilde çalışmalar yapan firmamız Bursa için de aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

As Karot olarak Bursa merkezde olduğu gibi Bursa'nın tüm ilçelerinde de (Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım) karot çalışması yapmaktayız.

Bursa'da iseniz ve Bursa'da karot, beton delme ve beton kesimi, çatlak onarımı, tadilat, yıkma, kırma, vb. işiniz varsa bizimle irtibat kurun. Karot firmamız 7/24 Bursa'nın hizmetindedir.